Фото: Офіс Президента України

Україна повністю відновить контроль над ділянкою кордону на Донбасі, – президент Зеленський

Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що Україна відновить контроль над ділянкою державного кордону у Донецькій і Луганській областях в повному обсязі.

Про це глава держави заявив під час відвідування відділення інспекторів прикордонної служби “Розсипне” в рамках робочої поїздки до Луганської області, повідомляється на сайті Офісу президента.

Це необхідна безпекова передумова для розгортання наступного позитивного політичного процесу в Донецьку та Луганську. Саме наші прикордонники будуть тими, хто засвідчить, що деокупація окремих районів Донецької та Луганської областей відбулась вповні, – сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський наголосив, що державний кордон – це перший рубіж, на якому держава має бути максимально ефективною.

Фото: Офіс Президента України

Тому, за його словами, потрібно ще дуже багато зробити, щоб кордони України були модернізовані, забезпечені всіма технічними та інформаційними інструментами для захисту від ворога.

Жодного слабкого місця на кордоні не має бути. Для нас це не просто питання економіки та протидії контрабанді. Це стратегічне питання для національної безпеки України. Гібридне протистояння, яке продовжується, створює особливі загрози. І ми чи не єдині у Європі, хто справді вміє протидіяти таким загрозам. Ми вміємо бути сучасними, ми вміємо бути ефективними, – наголосив Президент України.

Нагадаємо, 23 вересня, Володимир Зеленський ознайомився з ходом військових навчань на Миколаївщині. Президент України відвідав полігон Широкий лан. Там глава держави перевірив хід командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020».

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч радників лідерів країн “нормандської четвірки” відбудеться 13 листопада.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram