Україна планує укласти взаємовигідну угоду з Угорщиною

Україна планує укласти взаємовигідну угоду з Угорщиною щодо двосторонніх відносин, яка стане дорожньою картою.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті для “Дзеркала тижня”, повідомляє Укрінформ.

Читайте також: Угорщина виділила 100 стипендій для українців

“У відносинах з Угорщиною прагнемо вийти на взаємну довіру та підтримку, тому шукатимемо засобів розбудови конструктивного діалогу з чутливих питань. Готуємося до проведення зустрічі лідерів обох держав. Вона має завершитись укладенням нового документа – свого роду взаємовигідної дорожньої карти наших відносин”, – написав він.

Жовква додав, що чудовим досягненням минулого року стала успішно проведена дипломатична робота, результатом якої є обрання посла України в Угорщині на посаду голови Дунайської комісії – відповідно, необхідно на практиці реалізовувати це головування.

Він також наголосив, що важливим цього року стане опрацювання чіткого алгоритму для отримання Україною статусу спостерігача в ініціативі “Тримор’я”.

Нагадаємо, що у 2021 році Президент України Володимир Зеленський пообіцяв провести глобальну судову реформу, яка, зокрема, повинна зачепити і Конституційний суд.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram