Україна підписала з Єврокомісією угоду на 105 мільйонів євро

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина підписала три угоди з Європейською комісією на фінансування нових програм допомоги ЄС для України на 105 мільйонів євро.

Про це в четвер, 16 липня, повідомили в прес-службі офісу віце-прем’єра, пише Європейська правда.

Це фінансування надається в рамках пакету допомоги Євросоюзу Україні, спрямованого на підтримку малого бізнесу, реформ і подолання наслідків епідемії COVID-19.

60 мільйонів євро буде виділено на програму технічного співробітництва 2020 для підвищення спроможності органів влади проводити реформи щодо Угоди про асоціацію, зокрема міністерства отримають експертну підтримку при розробці і впровадженні реформ.

Читайте також: «Краща торгова марка року, обрана миколаївцями»: оголошено конкурс виробників

25 мільйонів євро будуть спрямовані на реалізацію програми підтримка ЄС для розвитку сільського господарства і малих фермерських господарств в Україні. Завдяки програмі малі фермерські господарства зможуть отримати додаткову грантову підтримку, консультації і нові навички для розвитку власного виробництва, а також для покупки землі.

20 мільйонів євро буде виділено на програму “EU4BUSINESS Підтримка малих і середніх підприємств (МСП) в Україні”. Програма передбачає надання грантів для інноваційних проектів з розвитку малих і середніх підприємств, створення нових робочих місць і розвитку бізнесу на рівні місцевих громад.

Нагадаємо, в Україні планують підвищити мінімальну зарплату до ₴5 тисяч.

Раніше повідомлялось, Кабмін підписав меморандум про зниження “зеленого” тарифу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram