Фото: Lexinform.com.ua

Україна піднялася на 126 місце у світовому рейтингу якості доріг

У поточному році Україна піднялася на 126 місце за якістю доріг в рейтингу від британського аналітичного центру Legatum Institute.

Про це повідомили в пресслужбі «Укравтодору».

У щорічному рейтингу The Legatum Prosperity Index (Індекс процвітання), який враховує економічне зростання країни, рівень освітньої системи, медицини, особистого добробуту і якості життя і т.д., Україна в цьому році отримала +20 позицій в загальному рейтингу «якості доріг» . Тепер країна займає 126 місце.

Це означає, що міжнародні експерти та аналітики позитивно оцінюють кроки країни в напрямку розвитку дорожньої інфраструктури, – вважають у відомстві.

Дивіться також: На ремонт траси Н-14 витратили 1,7 мільярда гривень

У зв’язку з ростом за цим критерієм Україна також посилила позиції в рейтингу «Транспорт», зайнявши 73 місце, і рейтинг «Доступ до ринку і інфраструктура», зайнявши 77 місце.

За загальними показниками Україна зайняла в рейтингу 92 місце. Серед країн Східної Європи показники України є найгіршими. Але це на 4 позиції краще, ніж в минулому році, і 19 позицій порівняно з 2018 роком.

Нагадаємо, за підсумками дев’яти місяців з отриманих обласними адміністраціями 16,4 млрд гривень Дорожнього фонду витрачено на ремонти доріг вже 12,2 млрд, або 74%. Миколаївська ОДА на ремонт доріг спрямувала лише 50% отриманих коштів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram