Миколаївська ОДА виконала план ремонту доріг лише на 50%

За підсумками дев’яти місяців з отриманих обласними адміністраціями 16,4 млрд гривень Дорожнього фонду витрачено на ремонти доріг вже 12,2 млрд, або 74%. Миколаївська ОДА на ремонт доріг спрямувала лише 50% отриманих коштів.

Про це повідомляє керівник програми «Регіональний розвиток» аналітичного центру «Український інститут майбутнього» Юрій Голик у Facebook.

За інформацією Голика, найменше з отриманих коштів витратили на ремонт доріг: Волинська ОДА (37%), Тернопільська ОДА (45%), Чернівецька ОДА (47%) та Миколаївська ОДА (50%).

Водночас лідерами є: Дніпропетровська ОДА (96%), Харківська ОДА (95%), Хмельницька ОДА (90%), Вінницька ОДА (88%) та Рівненська ОДА (80%).

Фото: Юрій Голик
Читайте також: Рада підтримала будівництво об’їзної дороги в Корабельному районі

У деяких регіонах, як пише Голик, на рахунках ОДА знаходяться великі суми з Дорожнього фонду, які досі не були використані за призначенням. Найбільші залишки коштів, за його даними, перебувають на рахунках Київської ОДА (365 млн грн), Волинської ОДА (344 млн) і Житомирської ОДА (295 млн).

Вже зрозуміло, що більша частина ОДА з завданням відремонтувати заданий заздалегідь кількість кілометрів доріг впораються. Кілька ОДА з розряду “найрозумніших”, все ще намагаються обдурити долю, з банальним завданням раціонально використовувати ресурс, даний їм з держбюджету, не впораються, – резюмує Голик.

Нагадаємо, у межах проєкту “Велике будівництво” триває ремонт дороги державного значення “Дніпро – Миколаїв”, до кінця року планують привести до ладу 71,5 км цього шляху.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram