Фото - 112

Україна отримала нагороду за управління держборгом

Україна перемогла в конкурсі від міжнародного видання GlobalMarkets Awards в номінації “Кращий офіс з управління державним боргом в Центральній і Східній Європі”.

Про це повідомляє FBC з посиланням на прес-центр Міністерства фінансів України.

Читайте також: Українцям підвищать податки і змусять заплатити за квартири

Європейці оцінили прагматичність і ретельно продуману стратегію управління державним боргом, що дозволило Україні утримати ситуацію на тлі глобальної фінансової кризи. Щоб впоратися з різким підвищенням дефіциту бюджету з 2,1% до 7,5% від ВВП, Міністерству фінансів України довелося залучати капітал від місцевих і зарубіжних інвесторів до державного бюджету.

“Вперше в історії України отримує таку високу нагороду в галузі управління державним боргом. Ми дуже вдячні нашим міжнародним партнерам за таке важливе визнання. 2020 року – це рік повний викликів, але ми увійшли в проблемну період повністю підготовленими і запобігли перетворення економічних труднощів в повноцінну фінансову кризу”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: ЄС дасть 2 млн євро на енергетику України

Раніше повідомлялось, що Україна покращить енергоефективність громадських будівель завдяки кредиту обсягом 300 млн євро від Європейського інвестиційного банку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram