ЄІБ виділив Україні 300 млн євро кредиту на енергоефективність

Україна покращить енергоефективність громадських будівель завдяки кредиту обсягом 300 млн євро від Європейського інвестиційного банку.

Відповідну угоду ЄІБ і Міністерство розвитку громад та територій України підписали напередодні під час саміту Україна-ЄС, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр Міністерства.

“ЄІБ і Міністерство розвитку громад та територій України підписали угоду про залучення кредиту у розмірі 300 млн євро для покращення енергоефективності 1000 громадських будівель, зокрема шкіл, культурних центрів, дитячих садків та лікарень”, – йдеться у повідомленні.

Очікується, що кредит дозволить попередити викиди 1 250 000 тонн CO2 та принести користь для понад 2,5 мільйонів громадян. Також очікується, що гранти від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) та ЄС доповнять кредит.

Читайте також: ЄС дасть 2 млн євро на енергетику України

Інвестиція від банку ЄС покращить середньо- та довгострокову стійкість українських громадських будівель, особливо лікарень, під час пандемії COVID-19.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів України схвалив розпорядження, яке передбачає укладення річної угоди між Україною та Єврокомісією для співпраці у сфері ядерної безпеки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram