Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

ЄІБ виділив Україні 300 млн євро кредиту на енергоефективність

Україна покращить енергоефективність громадських будівель завдяки кредиту обсягом 300 млн євро від Європейського інвестиційного банку.

Відповідну угоду ЄІБ і Міністерство розвитку громад та територій України підписали напередодні під час саміту Україна-ЄС, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр Міністерства.

“ЄІБ і Міністерство розвитку громад та територій України підписали угоду про залучення кредиту у розмірі 300 млн євро для покращення енергоефективності 1000 громадських будівель, зокрема шкіл, культурних центрів, дитячих садків та лікарень”, – йдеться у повідомленні.

Очікується, що кредит дозволить попередити викиди 1 250 000 тонн CO2 та принести користь для понад 2,5 мільйонів громадян. Також очікується, що гранти від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) та ЄС доповнять кредит.

Читайте також: ЄС дасть 2 млн євро на енергетику України

Інвестиція від банку ЄС покращить середньо- та довгострокову стійкість українських громадських будівель, особливо лікарень, під час пандемії COVID-19.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів України схвалив розпорядження, яке передбачає укладення річної угоди між Україною та Єврокомісією для співпраці у сфері ядерної безпеки.