МАУ. Фото: pixabay.com

Україна обговорює з Туреччиною можливість спільного створення ракетоносіїв

Україна повинна знайти врешті-решт своє місце в міжнародному розподілі в таких високотехнологічних галузях, як авіація і ракетно-космічна.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в інтерв’ю Радіо Свобода,, пише Укрінформ.

“Це невеличкі замовлення поки. Але ми зараз шукаємо серйозних партнерів, у тому числі розмовляємо з Турецькою Республікою, щодо можливості комерціалізації ракетної галузі в плані того, щоб створити спільно ракетоносії, щоб можна було стартувати з території третіх країн. Тому що ні наша, ні турецька сторона місця для космодрому нормального надати не можемо”, – сказав Уруський.

Читайте також: НАТО посилить співпрацю в Чорному морі з Україною і Грузією

Урядовець зазначив, що Україна повинна знайти врешті-решт своє місце в міжнародному розподілі в таких високотехнологічних галузях, як авіація і ракетно-космічна.

Нагадаємо, що у жовтні турецька делегація компанії “LODOS Propulsion Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.” і Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» підписали меморандум про співпрацю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram