ФОТО: СТОПКОР

Україна готує обмін полоненими з Росією

В рамках першого етапу підготовки до обміну полоненими планується візит місії Червоного Хреста на окуповану частину Донбасу.

Питання обміну полоненими між українською стороною і бойовиками Україна обговорить з РФ вже на наступному тижні. Про це стало відомо із заяви глави Офісу президента України Андрія Єрмака в інтерв’ю “Сегодня”, повідомляє 112.

“Ми очікуємо, що вже на найближчих засіданнях, які пройдуть в найближчий тиждень, буде обговорюватися питання і конкретні дати наступного обміну полоненими. На сьогоднішній день в списках з кожного боку приблизно по 100 чоловік”, – заявив Єрмак.

Глава Офісу президента зазначив, що на непідконтрольну Україні територію Донбасу відправиться місія Червоного Хреста, уточнивши, що це буде першим етапом підготовки до обміну полоненими.

Єрмак підкреслив, що повернення українців з полону Кремля – ​​серед пріоритетів президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ України засудило організацію і проведення Росією «місцевих виборів» в анексованому Криму 13 вересня, а також закликало світ не визнавати їх.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram