Ольга Буславець. Фото - vlasno.info

Україна готова до опалювального сезону, – Богуславець

Серед досягнень Міністерства – удосконалення правил на ринку електричної енергії та вирішення кризи у галузі “зеленої” енергетики.

В. о. міністра енергетики Ольга Буславець під час брифінгу повідомила, що Україна перед початком опалювального сезону накопичила 3 млн тонн вугілля та 26 млрд кубічних метрів природного газу.

“Україна входить в опалювальний сезон, ми готуємося зараз до нього дуже активно, з рекордними запасами палива. У нас на сьогодні 3 млн тонн вугілля на складах, і це майже в три рази більше, ніж було у минулому та позаминулому році. У нас 26 млрд кубометрів газу газосховищах”, – зазначила Богуславець. 

Міністр наголосила, що такі великі запаси надають впевненості в безпеці постачання енергоресурсів в період опалювального сезону. 

“Також готується електротехнічне обладнання до опалювального сезону, і впевнена, що ми пройдемо його стало і без жодних негараздів”.   

Окрім цього, в.о. міністра енергетики розповіла про інші досягнення. Серед основних – вирішення кризи у енергетиці, де користувачі змогли зекономити понад 600 млн гривень, а також повне закриття боргів перед гірниками – наразі країна не має боргу перед жодним із співробітників шахт по Україні.

Раніше повідомлялось, що більше ніж в 60 містах України опалювальний сезон виявився під загрозою через борги виробників тепла. Всього не виконують умови договору 98 компаній.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram