Яйця. Фото - Pixabay

Україна експортуватиме яйця до Ефіопії

Компетентні органи України та Ефіопії погодили сертифікат здоров’я на експорт столових яєць, що дозволить українським виробникам експортувати цю продукцію до Ефіопії. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту споживачів.

«Україна та Ефіопія погодили форму сертифіката здоров’я на експорт столових яєць, призначених для споживання людиною… Це означає, що українські виробники столових яєць отримали можливість експортувати свою продукцію до Ефіопії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Держпродспоживслужба також працює над відкриттям ринків інших африканських країн для експорту столових яєць та яєчної продукції. У цьому списку: Гана, Марокко, Алжир, Ангола та Південно-Африканська республіка

.Читайте також: Ціни на цукор та яйця зросли на 50% за рік

«Завдяки спільним зусиллям держави та бізнесу ми розширюємо географію експорту продукції нашої держави, і зі свого боку робимо все можливе для підтримки іміджу нашої країни як надійного торговельного партнера»,– заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Нагадаємо, більшість здорових людей можуть без шкоди для здоров’я з’їдати до семи яєць на тиждень. Однак для людей з діабетом така кількість яєць може збільшити ризик розвитку серцевих захворювань.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram