Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

«Укравтодор» закінчив будівництво бетонної дороги «Миколаїв – Кропивницький»

«Укравтодор» закінчив будівництво з бетону раніше однією з найжахливіших доріг в Україні Н-14 сполученням «Миколаїв – Кропивницький».

Про це повідомив керівник «Укравтодору» Олександр Кубрак у вівторок, 17 листопада, на прес-конференції за підсумками роботи за рік, передає видання “Delo.ua“.

Він заявив, що в уряді хочуть збільшити кількість українських доріг з цементу.

У четвер, 19 листопада, ми відкриваємо дорогу «Кропивницький – Миколаїв», 66 км дороги по Миколаївській області зроблені повністю з бетону, це бетонна дорога, в четвер ми вже пускаємо рух офіційно по цій дорозі. Є, звичайно, люди, які там вже зараз якось пробираються через села і їдуть по ній, але в четвер ми відкриваємо рух офіційно, – зазначив Олександр Кубрак.

На сторінці «Укравтодору» в соціальній мережі Facebook в публікації від 13 листопада сказано, що відкривати дорогу буде керівник Офісу президента Кирило Тимошенко і керівник «Укравтодору» Олександр Кубрак.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України виділив Державному агентству автомобільних доріг 35 мільярдів гривень з фонду боротьби з COVID-19. Кошти спрямують на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг державного значення.

Як відомо, за підсумками дев’яти місяців з отриманих обласними адміністраціями 16,4 млрд гривень Дорожнього фонду витрачено на ремонти доріг вже 12,2 млрд, або 74%. Миколаївська ОДА на ремонт доріг спрямувала лише 50% отриманих коштів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram