Книги. Фото: Angelus

Українське видавництво відзначили в Лондоні за книжки про бізнес

Спільний книжковий проєкт українського видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ переміг у міжнародному конкурсі AMBA & BGA Excellence Awards.

Про це повідомило видавництво BookChef на своїй фейсбук-сторінці, пише ШоТам. Зазначається, що перемогу здобули у номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)» за інноваційні підходи до стратегічного партнерства.

Читайте також: Нові аудіогіди і поширення української літератури у світі: Зеленська озвучила плани на 2022 рік

Разом дві організації видали низку світових науково-популярних видань в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Це українськомовні переклади бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі.

Українські бізнесмени отримують доступ до найбільш затребуваної бізнес-літератури. Це довготривала співпраця, і у нас є багато планів на майбутнє, – йдеться у повідомленні видавництва.

Нагадаємо, що Кембриджський словник англійської мови обрав слово 2021 року. Ним стало слово Perseverance (наполегливість, стійкість, впертість).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram