Українська команда з біатлону виборола «бронзу» на Кубку світу

8 січня у німецькому Оберхофі відбувся другий день змагань Кубка світу з біатлону. У одиночній змішаній естафеті українська команда у складі Артема Тищенка та Дарії Блашко посіла третє місце.

Про це повідомляє Суспільне.

На старт вийшли 27 збірних, кожна з яких мала делегувати по два біатлоністи – чоловіка та жінку.

Від України одиночний мікст мали бігти Артем Тищенко та Дар’я Блашко. Вони змагалися у складі естафетної команди вперше.

Гонку у складі України розпочав Артем Тищенко. На кожному з вогневих рубежів Тищенко закрив усі мішені лише завдяки двом додатковим патронам, внаслідок чого відставання України від лідерів збільшилося до 26 секунд.

До першої стрільби на другому етапі Дар’я Блашко підходила у другій групі біатлоністок. Хоча відставання вдалося скоротити з 26 секунд до десяти. А завдяки точній стрільбі Блашко Україна піднялася на третє місце.

– Бельгія (0+13) +1:24.8

Україна здобула медаль на Кубку світу з біатлону в одиночному міксті вже втретє. І втретє її автором став Артем Тищенко – цього разу у парі з Дар’єю Блашко.

Нагадаємо, що 24 грудня спорткомплекс у парку Перемоги передали у власність Миколаєва.

17 грудня атлетична комісія штату Нью-Йорк вирішила усунути від боксу на невизначений термін українця Василя Ломаченка.