Україна здобула перші медалі на Паралімпіаді-2020: бронзу виграла фехтувальниця Євгенія Бреус, срібло здобув плавець Антон Коль.
Бреус завоювала бронзову нагороду у фехтуванні на шаблі на візках класу А. У поєдинку за третє місце українка здолала представницю Угорщини Єву Хаймаші. Бреус перемогла з рахунком 15:10.
Для Бреус це друга медаль на Паралімпійських іграх. У 2016 році в Ріо вона також завоювала бронзу.
Слідом ще одну нагороду Україні приніс плавець Антон Коль. Він став срібним призером на дистанції 100 метрів на спині в класі S1 з вродженою вадою опорно-рухового апарату.
Нагадаємо, у вівторок, 24 серпня, в Токіо (Японія) офіційно стартували XVI літні Паралімпійські ігри. Україну представлятимуть 143 атлети.




