Україна вперше в історії залишилась без медалей зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх

Українські спортивні гімнасти завершили виступи на Олімпіаді-2020 у Токіо. Спортсменам не вдалося завоювати жодної медалі – таке сталося вперше в історії незалежної України.

Про це пише Громадське.

Україну у спортивній гімнастиці серед жінок представляла Діана Варінська, однак вона не пройшла до фіналу. Серед чоловіків були Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Ілля Ковтун та Євген Юденков.

У командних змаганнях українці були передостанніми – на 7 місці. В особистому багатоборстві Ковтун був 11, Пахнюк – 19. У паралельних брусах Пахнюк посів 7 місце.

Український олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв не поїхав у Токіо, оскільки його відсторонили від змагань на 4 роки через допінг.

Тож вперше в історії Україна завершила змагання зі спортивної гімнастики без нагород. На попередніх Олімпіадах гімнасти здобували принаймні одну медаль.

Зараз в активі української збірної шість олімпійських нагород, п’ять із яких – бронзові.

Нагадаємо, плавець Михайло Романчук завоював олімпійське «срібло».

Раніше повідомлялося, перша ракетка України Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на олімпійському турнірі в Токіо.