Фото:«Укроборонпром»

Україна відправила в США готовий танк власного виробництва

ДП «Укрспецекспорт» відіслав в Штати повністю оснащений важкий танк «Оплот», контракт на виробництво якого підписали в 2018 році.

Про це передає прес-служба «Укроборонпрому».

Заокеанський замовник залишився задоволений машиною і знайшов її до відповідно поставлених завдань.

Танк відбув у США в рамках виконання контракту на виготовлення і відвантаження цієї бойової машини між спецекспортером і американським замовником. Танк виготовлений в сучасній комплектації і повністю готовий до експлуатації, — сказано в повідомленні.

БМ «Оплот» – кістяк і гордість сучасних українських танків, які йдуть на експорт в інші країни. Машину роблять на заводі імені Малишева, танк здатний вражати усі наземні цілі, а також й повітряні, якщо вони пролітають на низьких висотах.

Нагадаємо, зведений чистий прибуток 78 підприємств, які входять до складу Укроборонпрому, за перше півріччя поточного року становить 517,6 млн грн, що у 2,1 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як відомо, що державне підприємство «Зоря – Машпроект» з Миколаєва, яке входить до складу «Укроборонпрому», уклало контракт з індійською компанією Goa Shipyard Limited на поставку двох сучасних газотурбінних установок М7Н2 для потреб Військово-морського флоту цієї країни.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram