ФОТО: Денис Шмигаль, Facebook

Україна та Польща планують з’єднати столиці країн швидкісною залізницею – Шмигаль

За словами прем’єр-міністра, український уряд вже розпочав переговори з урядом Польщі.

Україна та Польща планують з’єднати столиці країн швидкісною залізницею. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, переговори щодо цього вже почалися. Про це повідомляється на сайті Урядового порталу, пише УНІАН.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що український уряд вже розпочав переговори щодо будівництва залізничного сполучення Київ – Варшава з урядом Польщі.

За ініціативи президентів України та Польщі ми розпочали діалог про поєднання швидкісною залізницею Києва та Варшави. А також розпочали реконструкцію, модернізацію й технічне переоснащення п’яти пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, – сказав він.

Читайте також: Укрзалізниця прийняла партію нових пасажирських спальних вагонів

Також Шмигаль розповів, що Україна та Польща розпочали переговори про підготовку до укладення Угоди про лібералізацію міжнародних транзитних вантажних перевезень Україна-ЄС.

Українська й польська сторони напередодні домовилися про суттєве збільшення кількості дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень. А також про скасування обмежень на транзит вантажних вагонів територією України до Польщі залізничним сполученням, – додав прем’єр-міністр.

Читайте також: “Укрзалізниця” запустила ще два офіційних чат-боти у месенджерах

Нагадаємо, що 11 листопада АТ «Укрзалізниця» під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця» презентувало концепт оновленого капсульного плацкартного вагона. 

Також повідомлялось, що АТ «Укрзалізниця» реалізує проєкт УЗ Open Data, який забезпечить прозорість компанії та відкритість основних даних товариства для ключових груп стейкхолдерів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram