Фото - УАФ

Євро-2020: Україна програла Австрії і фінішувала на третьому місці групи С

Синьо-жовті можуть вийти в плей-офф лише через рейтинг третіх місць.

В останньому матчі групового етапу Євро-2020 збірна України мінімально поступилася Австрії з рахунком 0:1. Поєдинок проходив в Бухаресті, пише Sport Arena.

Єдиний м’яч зустрічі був забитий на 21-й хвилині. Після подачі Давіда Алаби з кутового м’яч головою в сітку воріт Бущана послав Крістоф Баумгартнер.

У першому таймі Австрія володіла ігровою перевагою, а активізувалася команда Андрія Шевченка лише в другій половині, але синьо-жовтим так і не вдалося зрівняти рахунок.

Україна влаштовувала нічия для того, щоб вийти в плей-офф з другого місця, проте після поразки національна команда фінішувала на третьому рядку. Групу С виграли Нідерланди, остання позиція у Північної Македонії.

Підопічні Шевченко все ще можуть вийти в стадію плей-офф, якщо їм вдасться опинитися в четвірці кращих команд, які зайняли треті місця в своїх квартетах. Поки що перше місце там займає Швейцарія з чотирма очками.

Нагадаємо, що 12 червня, на стадіоні спорткомплексу «Зоря» в Інгульському районі пройшов масштабний культурно-спортивний фестиваль для дітей «Вітовські Ігри 2021».