Фото: Niksport.com.ua

МФК «Миколаїв» хоче виступати в УПЛ, — Сергій Кантор

Голова наглядової ради МФК «Миколаїв» Сергій Кантор прокоментував інформацію про те, що миколаївський клуб може відмовитися від виступу в першій лізі в сезоні 2021/22.

Сергій Кантор підтвердив, що у команди є проблеми – як і у всіх, цитує його спортивне видання «Трибуна».

Ми боремося за команду, так. Є проблеми, як і у всіх. Тільки у нас такі проблеми? У всіх команд є проблеми. Ми боремося, у кожного своя боротьба. У нас проблема одна у всіх – економіка в країні не працює. Атестацію ми проходимо. Це нормальне явище – півріччя закінчилося, йде процес підготовки до наступного. Ми працюємо над поставленими перед нами завданнями, – сказав Сергій Кантор.

Він додав, що МФК «Миколаїв» хоче виступати в УПЛ. За його словами, це може стати можливим.

Це така справа. Давайте наберемося терпіння, ще не вечір. Поживемо – побачимо, як воно все буде складатися. Не все так просто в українському футболі. Все може бути, дива іноді трапляються, – сказав він.

За словами Сергія Кантора, на фінансування муніципального клубу вплинула пандемія – міський бюджет наповнюється не так швидко, як хотілося б.

Ми ж муніципальний футбольний клуб, нам щороку надається фінансова підтримка. З огляду на коронавірус і інші процеси, бюджет цього року наповнюється не тими темпами, як хотілося б. Але це не тільки в «Миколаєві» так, у всіх так. Або ви думаєте, що у всіх все добре, а тільки у «Миколаєва» не все гаразд з бюджетом? Футбол – це дзеркало економіки, – додав він.

Також допомагають МФК приватні спонсори, серед яких сам Сергій Кантор як фізособа і керівник заводу «Екватор».

Глава наглядової ради додав, що вважає футбол одним з інструментів внутрішньої політики держав, а тому так серйозно до нього ставиться.

Я так дивлюся в цю сторону. Намагаюся, щоб ми своїм власним прикладом це робили. Футбол, будучи спортом номер один у всьому світі, для мене – не іграшка, а один з інструментів внутрішньої політики держави. Тому я до цього так ставлюся. Якщо я буду бачити, що цього немає, або цього футбол не дає, то я їм займатися не буду. У мене немає бажання просто грати у власній кишені в більярд. Я дуже зайнята людина, ціную свій час і фінансові ресурси, які витрачаю на всі ці речі. Для когось футбол, може, іграшка, для інших бізнес. А у мене це зовсім інша історія, – резюмував він.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилась інформація що МФК «Миколаїв» може відмовитися від подачі заявки на виступ у Першій лізі чемпіонату України через фінансові труднощі.

Як відомо, нинішній сезон виявився найуспішнішим для миколаївського клубу за останні 20 років: МФК «Миколаїв» зайняв четверте місце в Першій лізі.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031