Фото: АрміяInform

Україна погодила з Великобританією деталі контракту щодо будівництва військово-морської бази в Очакові

Україна погодила деталі чотирьох контрактів з Великобританією, які дозволять зміцнити обороноздатність Військово-морських сил та ЗСУ, зокрема йдеться про будівництво двох військово-морських баз у Бердянську та Очакові.

Про це повідомив голова Міноборони Олексій Резніков під час виступу у Верховній Раді.

За його словами, ратифікація кредитної угоди між Україною та Великою Британією запустить практичну фазу виконання проектів.

Весь минулий тиждень в Одесі тривали переговори з британською стороною, і ми погоджували деталі чотирьох контрактів, пов’язаних із цією рамковою угодою. Вони стосуються будівництва двох військово-морських баз у Бердянську та Очакові, будівництва восьми сучасних ракетних катерів, придбання тральщиків та ракет, — зазначив Олексій Резніков.

Він додав, що реалізація цієї угоди дозволить за два-три роки суттєво підвищити можливості українського флоту.

Нагадаємо, влітку минулого року заступник міністра оборони України Олександр Миронюк і міністр з питань оборонних закупівель Великої Британії Джеремі Квін підписали меморандум про реалізацію проєктів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та ВМС України.

Також у жовтні 2021 року стало відомо, що Україна отримає від Великобританії ракетне озброєння і кораблі. Також українським верфям будуть передані технології по їх будівництву.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram