Україна має достатньо газу для спокійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років.
Про це на брифінгу за результатами робочої поїздки в Донецьку область заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНІАН.
Газу достатньо – 18,7 мільярда кубометрів у підземних сховищах. І ми спокійно проходимо цей опалювальний сезон, спокійно його починаємо, – сказав він.
Також Шмигаль додав, що уряд виконав доручення Ради національної безпеки і оборони щодо забезпечення безперебійного постачання газом протягом опалювального сезону.
Як відомо, у міських лікарнях Миколаєва, які мають автономне негазове опалення, розпочато опалювальний сезон.




