Україна має достатньо газу для спокійного проходження зими – Шмигаль

Україна має достатньо газу для спокійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років.

Про це на брифінгу за результатами робочої поїздки в Донецьку область заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНІАН.

Газу достатньо – 18,7 мільярда кубометрів у підземних сховищах. І ми спокійно проходимо цей опалювальний сезон, спокійно його починаємо, – сказав він.

Також Шмигаль додав, що уряд виконав доручення Ради національної безпеки і оборони щодо забезпечення безперебійного постачання газом протягом опалювального сезону.

Нагадаємо, Україна цьогоріч спокійно входить в опалювальний сезон, керуючись Меморандумом про непідвищення рівня тарифів.

Як відомо, у міських лікарнях Миколаєва, які мають автономне негазове опалення, розпочато опалювальний сезон.