Фото: OPINION

За українським фільмом “Мої думки тихі” створять туристичний маршрут

Відзначена багатьма нагородами кінострічка «Мої думки тихі» ляже в основу культурно-розважального туристичного маршруту. 

Як повідомляє Урядовий кур’єр, кінострічка «Мої думки тихі», якою у минулому році дебютував молодий ужгородський режисер Антоніо Лукіч, була визнана кращим українським фільмом, а її автор отримав кінопремію «Золота дзиґа». Ця кінострічка була і однією з учасниць конкурсного відбору на премію «Оскар» від нашої країни.

Нещодавно стрічка отримала нагороду Discovery Award на культовому кінофестивалі Raindance, який традиційно проходить у Британії (нині відбувався в онлайні з 28 жовтня по 7 листопада).

Кінострічка «Мої думки тихі» наштовхнула режисера на ідею: розвивати на основі фільму … кінотуризм. Зокрема, Антоніо Лукіч пропонує пройтися місцями, у яких знімали епізоди фільму. Це, насамперед, мальовничі гірські краєвиди Рахівщини, полонинські господарства вівчарів, опришківські та інші знакові місця, зафіксовані кінокамерою.

Кадр зі стрічки

Учасників таких мандрівок залучатимуть до інтерактивів, що нагадують сюжет кінострічки. Все це, за словами Лукіча, поєднуватиметься з лекціями про кіно.

Касові збори кінострічки сягнули вже майже 10 мільйонів гривень; її переглянули понад 100 тисяч глядачів.

Нагадаємо, також, що Верховна Рада IX скликання підтримала законопроект №3377, який передбачає державну підтримку сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого і середнього бізнесу в зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram