Учнів Миколаївської гімназії № 2 планують «відселити» на час проведення реконструкції школи

Учнів Миколаївської гімназії № 2 планують «відселити» на час проведення реконструкції школи. Таку можливість обговорили сьогодні, 4 червня, під час планового засідання бюджетної комісії.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Необхідність проведення ремонтних робіт у гімназії № 2 активно обговорюють ще з квітня. Минулого тижня мер Миколаєва спільно з управлінням освіти та педагогічним колективом школи провели нараду. Вирішили, що з міського бюджету треба направити 300 000 гривень на повторну детальну експертизу об’єкту і додатково профінансувати корегування попередньої проектно-кошторисної документації.

Цього року ми брали участь на виділення коштів через програму Президента України «Велика реставрація». На жаль, конкурсний відбір гімназія № 2 не пройшла. Взагалі не відібрали ні одного об’єкту, що розташований в Миколаєві, – сказав заступник миколаївського міського голови Анатолій Петров.

Ремонтні роботи пропонують розбити на три черги. За словами Петрова, якщо депутати проголосують за виділення коштів, на повторну експертизу піде не більше 50 днів.

Ми розуміємо, що під час експертизи може бути надано одну з двох категорій складності об’єкту. Якщо категорія 3 – то це обмеження пребеування дітей, а якщо 4 – відселення дітей та педагогічного колективу в іншу будівлю, – додав заступник.

Вже ведуться переговори з Національним університетом імені адмірала Макарова. Заклад вищої освіти готовий виділити 20 аудиторій, куди переведуть 17 класів на період проведення робіт. Однак депутати не дуже задоволені станом справ не бачать потреби чекати засідання сесії. Тендер можна запускати вже зараз, адже комерційні пропозиції від компаній є.

Ви розумієте, що таке освітній процес? Ми зараз затягнемо до 1 вересня, далі будемо проводити експертизи і аж потім, вже перед зимою, відселятимемо дітей в холод і дощ, – прокоментував депутат Миколаївської міської ради Дмитро Січко.

Члени комісії запропонували провести повторну експертизу з компанією, яка візьме за процедуру 100 тисяч гривень, і таким чином прискорити процес. Такі кошти є на балансі Управління капітального будівництва. А після сесії міськради треба буде додати необхідну суму, якщо депутати підтримають питання реконструкції гімназії № 2.

Минулого засідання вони не проголосували за зміни в бюджеті, але за словами Анатолія Петрова, наступної сесії, яка має відбутися вже 9 червня, цей пункт переглянуть знову.

Зараз Управлінням капітального будівництва готується тендерна документація для того, щоб всім іншим учасникам, зацікавленим в участі, розіслати пропозиції і поставити в однакові умови, – зазначив директор УКС Олександр Поздняков.

У результаті обговорень Управлінню капітального будівництва доручили вже зараз розпочати тендерну процедуру під очікувану суму.

Нагадаємо, чотири банки запропонували мерії кредит у ₴150 млн для ремонту доріг у Миколаєві.

Раніше повідомлялося, члени «бюджетної» комісії міськради проголосували за винесення на сесію питання виплати стипендій мера.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031