Учні 1-4 класів у Миколаєві повернуться до навчання у школах. Таке рішення 23 квітня ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.
У рамках послаблення карантинних обмежень із 5 травня учні початкових класів повернуться до шкіл. Старші класи навчатимуться дистанційно.
Також дозволено відвідувати дитячі садки, інклюзивно-ресурсні центри та спеціалізовані освітні заклади.
Також комісія погодила новий розклад руху громадського транспорту.
Нагадаємо, 22 квітня миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час засідання сесії прокоментував ситуацію з коронавірусом в Миколаєві та анонсував можливе пом’якшення карантину.




