У Миколаєві змінюють графік руху громадського транспорту

У Миколаєві змінюють графік руху громадського транспорту в рамках послаблення карантинних обмежень.

Таке рішення прийняла міська комісія з питань ТЕБ та НС на засіданні 23 квітня.

Миколаїв усе ще залишається у “червоній” зоні карантину, тому із 26 квітня пасажирські перевезення у Миколаєві будуть здійснюватися вранці з 6:00 до 10:00 та увечері з 16:00 до 20:00.

Для проїзду в громадському транспорті все ще потрібна перепустка, а також обов’язкова маска та документ, що засвідчує особу.

Також у рамках послаблення карантинних обмежень із 5 травня учні початкових класів повернуться до шкіл. Старші класи навчатимуться дистанційно.

Нагадаємо, 22 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час засідання сесії прокоментував ситуацію з коронавірусом в Миколаєві та анонсував можливе пом’якшення карантину.