Фото: Миколаївська ОДА

Учасники бойових дій з Миколаївщини отримали 24 сертифікати на житло

У вівторок, 28 грудня, у Миколаївській обласній державній адміністрації учасникам бойових дій вручили 24 сертифікати на купівлю житла.

Про це повідомляють у пресслужбі Миколаївської облдержадміністрації.

9 квартир було придбано за рахунок коштів обласного та міського бюджетів, а 15 за рахунок коштів державного бюджету. Сертифікати вручили голова Миколаївської ОДА Віталій Кім та секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько.

Зараз працюємо з Міністерство оборони щодо купівлі квартир в Миколаївській області для військових. Це від 100 до 300 квартир. Будемо намагатися отримати максимальну кількість. Також разом з містом розробляємо програму для військових щодо забезпечення житлом. Ми розуміємо, що по ПДФО військові платять дуже багато, частина цього ПДФО повинна їм повертатися, тому працюймо в цьому напрямку, – сказав Віталій Кім.

Читайте також: Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вручив відзнаки містянам

Секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько повідомив, що програма «Турбота» буде діяти й фінансуватися надалі.

Зазначається, що заходами Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» передбачено придбання житла для окремих категорій громадян на умовах співфінансування (50% з обласного бюджету, 50% з відповідного місцевого бюджету). На 2021 рік в обласному бюджеті на зазначені цілі було передбачено 5 млн грн та 5 млн з міського бюджету міста Миколаєва.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич був удостоєний нагороди командувача силами логістики збройних сил України. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram