У зоні ООС унаслідок ворожого обстрілу загинув військовий

23 серпня в районі проведення операції Об’єднаних сил внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовий.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Схід”.

23 серпня в районі проведення операції Об’єднаних сил, у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили обстріл позицій українських захисників.

Внаслідок ворожого вогню військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісне із життям, – ідеться у повідомленні.

Читайте також: У зоні проведення ООС загинув 21-річний миколаївець

Зазначається, що на місці працюють представники військової частини та робоча група Військової служби правопорядку ЗСУ.

Дії російських окупантів вкотре підтверджують те, що ворог цілеспрямовано порушує режим припинення вогню та не дотримується існуючих домовленостей, – указують в ОТУ “Схід”.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.

Крім цього, на початку серпня російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення.