У зоні ООС поранений український боєць

У районі проведення операції Об’єднаних сил внаслідок обстрілу поранено українського військовослужбовця.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє ОТУ «Схід».

1 вересня, збройні формування Російської Федерації в черговий раз порушили режим припинення вогню та здійснили обстріли позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід». В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав осколкове поранення, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що пораненого транспортували до лікувального закладу, його стан задовільний.

Вогнем у відповідь українські військові припинили злочинні дії противника, – додали в ОТУ.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Читайте також: Під час обстрілу Авдіївки поранені восьмеро українських військових

Зазначається, що українські військові контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.

Крім цього, на початку серпня російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення.