У Заводському районі на вулиці Крилова завершився ремонт внутрішньоквартальних проїздів

У Заводському районі завершився ремонт внутрішньо квартальних проїздів. Масштабну роботу підрядна організація проробила на вулиці Крилова. Не обійшлося без неприємних сюрпризів, яких виконавець робіт заздалегідь передбачити не міг.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Ремонт внутрішньоквартальних доріг останніми тижнями тривав на вулиці Крилова, 21, 27 та 37. В цілому було виконано роботи на близько тисячі квадратних метрів асфальтового покриття у дворах зазначених будинків.

На сьогоднішній момент був знятий шар асфальту, що був пошкоджений і замість нього зробили роботи і поклали новий шар асфальту. Під час ремонтних робіт врахували водовідводи, щоб вода не заливала територію дворів, натомість виходила на проспект і в каналізацію, – розповів голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук.

За словами чиновника, в цьому році фінансування подібних робіт зменшено на 20%, тому, щоб охопити якомога більше дворів ремонтними роботами не всюди клали новий асфальт. Місцями зрізали старі шари дороги та вкладали їх наново.

Ми ухвалили рішення зробити поточний ремонт для того, щоб забезпечити проїзд внутрішньоквартальними проїздами, щоб мешканці мали змогу спокійно заїжджати до себе додому. Саме тому поки що бордюрний камінь залишається на місці, залишається той самий бордюрний камінь. Але його підняли, привели до ладу, трохи реконструювали, підремонтували і проклали новий асфальт на ті ями, що були непроїзними, – пояснив Віктор Дмитрук.

Представник підрядної організації, яка виконувала ремонті роботи каже, додаткового клопоту завдали старі тополі, які корінням прорвали асфальтове покриття. Подекуди коріння стирчало з дороги заввишки 30-40 см. Його довелось зрізати, щоб вирівняти дорожнє полотно.

Важко працювати, бо в нас є чітка схема, де ми маємо ремонтувати покриття. Але коли ми починаємо демонтувати цю кореневу систему виникають проблеми. Бо не можна чітко видалити коріння, щоб не порушити покриття, яке поруч і є нормальним. Довелось додатково працювати, це додаткові витрати. Але впорались, зробили як потрібно, – пояснив виконроб підрядної організації Олег Процишен.

Через великі напливи на асфальті у дворах не міг проїхати легковий автомобіль, розповідає виконроб Олег Процишен. У цьому дворі не ремонтували асфальтове покриття близько 50-ти років. Коріння дерев не єдина проблема, з якою зіткнувся підрядник. Місцями дорога просіла від часу, що спричиняло підтоплення після будь-яких опадів.

За рахунок того, що прийшлось багато – десь 70 погонних метрів – піднімати бордюр, щоб вирівняти основу. Зробили уклон, щоб ті занижені місця, в яких вода зупинялась ми їх підняли і відвели в зелену зону, – розповів Процишен.

Навіть попри складнощі, замість запланованих понад 3 тижні, підрядна організація виконала всі роботи протягом 14 днів.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031