У Заводському районі адміністрація відновила дитячі та спортмайданчики перед передачею на баланс КП «Пілот»

У Заводському районі міста відновили один дитячий і три спортивних майданчики. Поточні та капітальний ремонт провела адміністрація перед передачею об’єктів дозвілля на баланс комунальному підприємству «Пілот». Воно буде обслуговувати їх та вирішувати проблемні питання, зокрема розбиратися з випадками вандалізму.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

З наступного року підприємство почне повноцінно функціонувати й буде займатися утриманням усіх майданчиків, зокрема прибирати їх та проводити ремонти. Цьогоріч ми відновили основні для району дитячі та спортивні майданчики, де збирається найбільше дітей, щоб передати їх на баланс у належному стані, – розповів голова адміністрації Заводського району Миколаєва Віктор Дмитрук.

Зараз адміністрація Заводського району вже провела капітальний ремонт дитячого майданчика на вулиці Крилова 38-40/1. Тут з нуля проклали тротуарну плитку, відновили гойдалку, місточок та зробили нові сходинки на гірку.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші мешканці та дітки різного віку могли проводити своє дозвілля на подвір’ї якомога комфортніше, – зазначає головний спеціаліст відділу комунального господарства та благоустрою адміністрації Заводського району Олена Савченко.

Ремонтують і спортивні майданчики. На вулиці Озерній, 29-31 замінили огорожі, сидіння на трибуні та сонячні батареї. На Бузника, 2 теж довелося відновлювати сітку, її пошкодили жителі будинку під час гри у баскебол.

На проспекті Центральному, 8 замінили покриття. В адміністрації кажуть, часто самі ж містяни пошкоджують майданчики. Здебільшого це роблять активні діти та необачні спортсмени. Іноді їх псують й безпритульні або шумні компанії у стані алкогольного сп’яніння. Буває й таке, що вже відновлені майданчики доводиться ремонтувати декілька разів на місяць.

На вулиці Озерній ми відремонтували спортивний майданчик та відновили сонячні батареї, які забезпечують освітлення території, огорожу, покриття і сидіння. Однак буквально за два тижні діти знову зламали місця на трибуні. Звичайно, адміністрація знову все відновить, проте просимо бути обережнішими, – каже Віктор Дмитрук.

В адміністрації нагадують, що всі майданчики є перш за все власністю містян, адже будуються за кошти сплачених ними ж податків. І закликають берегти майно та вчити дітей бути відповідальними.

Звертаюся до всіх батьків: будь ласка, привчайте своїх дітей до більш охайного поводження і відповідального ставлення до всього, що робить для них місто. На майданчиках грають не тільки підлітки, маленькі діти теж хочуть гратися тут безпечно і зручно, – наголосила Олена Савченко.

Наразі адміністрація Заводського району вже обстежила 238 майданчиків та склала відповідні акти для передачі на баланс комунальному підприємству. З 2022 року «Пілот» обслуговуватиме понад 600 об’єктів дозвілля в усьому місті.

Нагадаємо, у вересні до Дня знань в парку «Ліски» Заводська адміністрація влаштувала свято для першокласників.

Раніше повідомлялося, влітку Заводська адміністрація видала 50 прийомним сім’ям сертифікати на придбання одягу та взуття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram