Скріншот з іnstagram-сторінки "its_zp"

У Запоріжжі затримали шкуродерів, які катували і вбивали тварин, знімали відео і продавали ролики

Трьох жителів села у Вільнянському районі Запорізької області підозрюють у знущанні над тваринами. Вони мучили тварин, записуючи свої дії відео, потім ролики продавали в забороненій соцмережі “Вконтакте”. Групу шкуродерів затримали.

Про це повідомляється на Instagram-сторінці its_zp.

Раніше про дівчину, яка, власне, і була «героїнею» роликів, писала зооактівістка із Запоріжжя, опублікувавши скріншоти з соціальної мережі Instagram. На них видно, як дівчина, будучи напівголою, тримає цуценя, далі кілька знімків з екрану, де показані ролики, на яких ця дівчина всіляко знущається над тваринами – наступає на кота зі зв’язаними лапами, сідає на цуценят. У Instagram хотіли знайти шкуродерку.

В знущання над тваринами брав участь 52-річний чоловік, його дружина і 24-річна дівчина. Остання і була головною актрисою відеороликів, на яких тварин вбивали і катували. Крім цього, шкуродери знімали відео порнографічного характеру з нерухомими тваринами.

Скріншот з іnstagram-сторінки “its_zp”
Скріншот з іnstagram-сторінки “its_zp”

Усіх трьох затримали співробітники поліції. У дворі будинку, де проводили обшуки, всюди валялися частини тіл тварин.

Запорізькому соціальному працівнику Андрію Лукину вдалося поспілкуватися з дівчиною, яка фігурувала у відероликах зі знущаннями над тваринами. Вона нічого не заперечує, стверджуючи, що у неї було важке дитинство.

https://www.instagram.com/tv/CDhMj8WJ3Pk/?utm_source=ig_embed

З самого дитинства було насильство і так далі. Залишилися шрами, багато чого … Виходить, у мене немає свого житла, мене навіть батьки виписали, викинули на вулицю. В дитинстві мене били руками, ногами, подовжувачем, шланги з-під машинки, різними важкими предметами. У школі про це всі знали, – розповіла затримана.

За її словами, чоловік, якого вона назвала Олександром, примушував її це робити, а коли вона відмовлялася, блокував її банківські карти і телефон.

Людина мені запропонував таким чином заробляти, він мені пояснив, що це не порнографія … Цю ідею не я прийняла, я навіть не знала, що таке можна робити. Він мені пояснив, що є якісь люди, вони за це платять. Спочатку я не хотіла. Він заблокував всі мої картки, знає координати паспорта, заблокував телефон. Я просто як на вулиці була. Це було неусвідомлено, я не подумала. Я від цього не відчувала задоволення, я після кожного відео ридала… Він заспокоював, казав, що все нормально. Я перед усіма дуже сильно перепрошую. Я відчуваю свою провину, – повідомила затримана.

Нагадаємо, один з хлопців, яких притягали до адміністративної відповідальності за спроби загасити Вічний вогонь, скоїв новий злочин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram