У Ялтах побудували каналізаційну насосну станцію

Підрядне підприємство компанія «ВіК» виконала роботи з прокладання каналізації на замовлення Управління капітального будівництва Миколаївської міськради. Вони тривали близько 9 місяців і наразі уже завершені.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Проєктом передбачено та завершено прокладання каналізаційних мереж у розмірі 583 метри діаметром 200 мм, побудовано окрему каналізаційну станцію та колектор. Це дає можливість жителям мкрн Ялти не користуватись уже вигрібними ямами, а централізовано підключатись до мереж каналізаційних – каже начальник Управління капітального будівництва Григорій Патока.

З огляду на досить складний рельєф місцевості для проектування каналізаційної насосної станції, проводилися переговори з підприємством «Миколаївводоканал» щодо дотримання технічних умов.

Колектор та магістральні мережі  згідно з кошторисною вартістю та фактичним виконанням робіт обійшовся бюджету нашого міста у 7 млн грн.

Наразі триває процес передачі нової каналізаційної станції від Управління капітального будівництва для подальшого обслуговування до підприємства «Миколаївводоканал».

Нагадаємо, що Миколаївська школа №29 отримала сучасну палетну котельню

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram