У Центрі психічного здоров’я розповіли, як допомагають людям з травматичним досвідом війни

Повернути внутрішню рівновагу і відновити емоційний стан після вражаючих ситуацій та спогадів війни. Над цим працюють фахівці Центру психічного здоров’я, які надають безкоштовну та конференційну психосоціальну підтримку. Працівники проводять групову та індивідуальну роботу, отримати їх послугу можуть як малі, так і дорослі, якщо цього потребують. 

Працівники проводять групову та індивідуальну роботу, приєднатися до занять може кожен охочий. Психологиня центру Валерія розповідає, у своїй роботі стикається з різними людьми, які внаслідок травматичного досвіду війни потребують психологічної підтримки. Хтось став свідком бойових дій, дехто бачив смерть і загибель інших людей. Звертаються по допомогу і ті, хто довгий час залишався в Миколаєві, коли місто обстрілювалося майже щодня.

Це характерно і для дорослих, і для дітей. Серед відвідувачів центру Надія зі своєю родиною. Від початку війни вони не виїжджали з Миколаєва і були свідками оборони міста, проблем з водою, частих обстрілів упродовж понад півроку. Особливо на дітей вплинуло те, що багато часу доводилося ховатися від небезпеки у підвалі.

Аби допомогти подолати травматичний досвід війни у дітей, у центрі проводять заняття за різноманітними методиками. Такий підхід в роботі задовольняє і батьків, і дітлахів. Адже вони корисно та розважливо проводять час, а також відкривають для себе щось нове, чого не мали раніше через війну.

Окрім Миколаєва, центр провадить свою діяльність у містах Вознесенськ, Южноукраїнськ та Первомайськ.

Нагадаємо, внаслідок частих ворожих атак з боку російської федерації у минулому році Миколаївська міська лікарня №1 зазнала значних пошкоджень. Телеканал «МАРТ» перевірив, як проходять ремонтні роботи і хто допомагає медичному закладу натепер.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram