Фото - RBC

У теробороні готові взяти участь 56% українців

56% українців готові особисто взяти участь у лавах тероборони.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Чи готові українці до великої війни», проведеного Українським інститутом майбутнього спільно з Нью Імідж Маркетинг Груп, передає Укрінформ. За даними дослідження, 56% українців готові особисто взяти участь у лавах тероборони, у разі їх створення у їхній громаді.

Разом з тим реальною загрозу нападу Росії на Україну вважають 33% респондентів. Ще 37% переконані, що нарощування російських військ біля кордонів України є елементом торгу з боку Росії з тим, аби змусити НАТО дати Москві «гарантії безпеки», серед яких гарантії нерозширення НАТО. У тому числі, й відмова Україні у вступі в Альянс.

Читайте також: Розгортання територіальної оборони триває цілодобово – Резніков

Іще 14% вважають, що загрози повномаштабного вторгнення немає: або іде нагнітання у ЗМІ, або Росія «брязкає зброєю».

Соціологічне дослідження проведене Українським інститутом майбутнього спільно з Нью Імідж Маркетинг Груп з 21 січня до 23 січня 2022 року. Опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентує доросле населення України інтернет-користувачів віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,89%.

Нагадаємо, у Службі безпеки України заявили, що «за хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть РФ, яка намагається розхитати ситуацію в Україні зсередини». Більшість повідомлень надіслано користувачами інтернету, які перебувають на території суміжних пострадянських країн або на тимчасово окупованих територіях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram