ФОТО: Українська правда

Розгортання територіальної оборони триває цілодобово – Резніков

Розгортання територіальної оборони триває цілодобово, йдеться про систему загальної військової підготовки фактично для всього населення України.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передає Укрінформ.

По-перше, я прошу реалістично оцінювати ситуацію. Розгортання системи національного спротиву, зокрема, територіальної оборони, триває цілодобово. Але точно будуть якісь негаразди. Наприклад, зброї і боєприпасів достатньо. Проте десь ми отримаємо неготові приміщення. Ми їх підготуємо, – розповідає міністр.

Читайте також: Президент посмертно нагородив двох десантників із Миколаєва, які загинули у зоні ООС

Він наголосив, що, реалістично оцінюючи співвідношення військового потенціалу російської і української армії, наше завдання – створити асиметричні відповіді там, де баланс наразі не на користь України. Для цього необхідно зробити так, щоб російській військовій машині протистояла не тільки армія та інші структури сектору безпеки і оборони України, а вся українська нація – підготовлена, озброєна, об’єднана.

Загальне керівництво національним спротивом здійснює Президент України як Верховний Головнокомандувач Збройних сил України через міністра оборони. Згідно з законом, національний спротив має три складові: перша – це рух опору, друга складова – це територіальна оборона, третя – це система підготовки громадян до національного спротиву, – наголосив міністр.

Нагадаємо, у Службі безпеки України заявили, що «за хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть РФ, яка намагається розхитати ситуацію в Україні зсередини». Більшість повідомлень надіслано користувачами інтернету, які перебувають на території суміжних пострадянських країн або на тимчасово окупованих територіях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram