У Таїланді помилували 9 українців

У Таїланді шістьох громадян звільнено від відбування покарання, ще трьом – скорочено строки ув’язнення.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Завдяки співпраці з головним омбудсманом Королівства Таїланд та з нагоди відзначення Національного Дня Таїланду всі без винятку ув’язнені в Таїланді громадяни України отримали королівське помилування – двоє отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), 1 особа – на 1/2, а 6 громадянам України було скорочено термін та звільнено від подальшого покарання, – зазначила вона.

За словами Денісової, наразі 6 громадян вже повернулись в Україну, залишаються в ув’язненні троє громадян.

Нагадаємо, на сході України через обстріли російських окупантів загинув військовослужбовець Збройних сил України, ще один зазнав поранень.