У січні на Миколаївщині підвищили тариф на внутрішньообласний та приміський транспорт

З січня у Миколаївській області підвищилися тарифи на проїзд в громадському транспорті, що обслуговує внутрішньообласні та приміські маршрути.

У 2015 році постановою Кабінету Міністрів України було скасовано державне регулювання тарифів на перевезення пасажирів на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування. Тепер ціни визначають перевізники, повідомляє «Суспільне».

Зараз діє так званий «вільний тариф» і підприємства самі встановлюють тариф на перевезення на тому чи іншому маршруті.

За словами генерального директора Миколаївської обласної асоціації автомобільних перевізників Сергія Косенчука, миколаївські пасажирські перевезення обслуговують більше двадцяти підприємств. Тариф останній раз підвищували в 2018 році.

Перевізники, які обслуговують той чи інший маршрут, обрахували його протяжність, скільки коштує обслуговування та утримання транспортних засобів і підняли, відповідно, вартість проїзду, – сказав Сергій Косенчук.

За словами Сергія Косенчук, завдяки підвищенню цін на проїзд підприємці зможуть поліпшити якість своїх послуг.

Отримання гідної винагороди за перевезення дозволяє перевізникам оновлювати рухомий склад, здійснювати поліпшення і заміну транспортних засобів, – сказав він.

За словами Сергія Косенчука, з часом компанії-перевізники можуть знизити тариф. Це буде залежати від ціни на паливо.

Нагадаємо,  18 січня, відбулося засідання постійної комісії житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. На порядку денному – підвищення комунальних тарифів, створення міського історико-художнього музею, контроль «Миколаївводоканалу» та спил дерев.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві “Дикий Сад” підвищує тарифи на інтернет-послуги. Нові тарифи будуть діяти з 1 лютого.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram