Тарифи, музей та спил дерев: за що голосували на комісії ЖКГ

Сьогодні, 18 січня, відбулося засідання постійної комісії житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. На порядку денному – підвищення комунальних тарифів, створення міського історико-художнього музею, контроль «Миколаївводоканалу» та спил дерев.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

На голосування винесли звернення депутатів міськради до президента, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України щодо необґрунтованого підвищення цін на воду та електроенергію. Його ініціювали члени політичної партії «Партія Шарія». Члени комісії проголосували «ЗА», тепер це питання розглянуть на найближчій сесії.

Обговорили і несанкціонований спил дерев у сквері «Миколаївський», який не зупиняється навіть попри заборону мера Олександра Сєнкевича. Місцеві активісти скаржаться, порушники знищили вже близько 100 дерев.

У наступний понеділок ми будемо виїжджати до гуртожитків, а після одразу заїдемо у сквер і розберемося. Запросимо до діалогу виконавців, замовників та проєктантів і все з’ясуємо, – сказав голова комісії Дмитро Іванов.

Читайте також: Миколаївська дирекція «Укрпошти» отримала 10 нових автомобілів

Не оминули увагою і створення тимчасової контрольної комісії для перевірки фінансово-господарської діяльності «Миколаївводоканалу».

Ми хочемо перевірити підприємство і дізнатися, на підставі чого «Миколаївводоканал» зараз підіймає тарифи на водопостачання. Тимчасова комісія саме для цього і створюється, щоб ми могли розібратися разом. Миколаївці мають право знати, що впливає на вартість води, – зазначив депутат Миколаївської міської ради Владислав Чайка.

На десерт залишили культурні питання – ідею створення в Миколаєві історико-художнього музею, який опікуватиметься музеєфікацією об’єктів культурної спадщини міста. Проєкт вже пройшов комісію з соціально-гуманітарних питань та чекає рішення бюджетної комісії.

У цьому році ми не будемо піднімати грошове питання. Поки у планах створити комунальну установу, зареєструвати її, почати працювати з Диким Садом. Думаю, навіть заробити щось зможемо, – прокоментував начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Нагадаємо, у Миколаєві відбувся протест проти підвищення тарифів.

Раніше повідомлялось, жителі Миколаївщини частково сплачують комунальні послуги і накопичують борги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram