Фото: Миколаївська РДА

У ще одному районі Миколаївської області виявили пташиний грип

У селі Трихати Миколаївського району зафіксували випадки пташиного грипу.

Про це повідомляють в Миколаївській районній державній адміністрації.

Відзначається, що 28 грудня 2020 року до управління Держспоживслужби у телефонному режимі звернулась староста села Трихати Тетяна Бесклуба та повідомила про загибель птиці в одному з домогосподарств.

Фахівці Миколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини взяли зразки на аналіз. Згідно з результатами дослідження, було виявлено РНК вірус птиці грипу типу А1 субтипу Н5.

За словами сусідів, загибель птиці в їхніх дворах почалась із 25 грудня за різними адресами – всього близько 50 голів. Після виявлення вірусу, господарі знищили птицю шляхом спалення у власному дворі. Звернень з цього приводу не надходило.

За попередньою інформацією, в селі Трихати налічується 347 дворів, з них в 293 дворах міститься 1417 голів птиці, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що за результатами роботи районної комісії з ТЕБ та НС, навколо території села встановили буферну зону (зону захисту) радіусом 3 км. У самому селі оголосили карантин. Також створена робоча група по вилученню та умертвіння птиці.

Нагадаємо, протягом грудня 2020 року спалахи пташиного грипу виявили у чотирьох районах Миколаївської області.

Раніше повідомлялось, село Кандибине Новоодеської району Миколаївської області закрили на карантин через спалах пташиного грипу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram