У районних адміністраціях Миколаєва хочуть скоротити працівників з питань цивільного захисту

У Миколаївській мерії тривають обговорення щодо оптимізації роботи виконавчих органів. Під час чергового засідання робочої групи, 3 лютого, прозвучала пропозиція при адміністраціях районів міста скоротити 7 працівників секторів з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Наприкінці січня роботу над проєктом оновленої структури мерії було завершено і нині її докладно розглядають члени робочої групи у складі депутатів, чиновників та мешканців міста. Головним чином вивчається можливість укрупнення деяких органів виконавчої влади, уникнення дублювання функції, скорочення чисельності штату працівників.

Під час засідання робочої групи начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя запропонував скоротити посади 7 працівників секторів з його відомства, що діють при районних адміністраціях Миколаєва.

Співробітники секторів у районах міста займаються плануванням заходів, складанням планів реагування, організацією навчання населення, перевіркою готовності притулків, беруть участь у навчаннях на підприємствах, — сказав посадовець.

Олександр Герасіменя додає, співробітники даних секторів обробляють близько 200 доручень на рік від голів адміністрацій у сфері захисту населення.

З огляду на сказане, вважаю недоцільно скорочувати у повному обсязі сектора. Пропоную залишити по одній людині у районах міста, звівши їх у відділ координації дій при НС. Ще буде скорочено відділ бухгалтерії. Під скорочення потрапить 7 людей, — наголосив чиновник.

Керівник робочої групи, віце-мер Дмитро Лазарєв і депутат Олена Кісельова обговорюючи подану пропозицію також додала, що координування роботи співробітників сектору слід покласти на одну особу з їх числа. Ідея була підтримана членами робочої групи.

Нагадаємо, що кінцевий варіант оновленої структури має бути затверджений на сесії Миколаївської міської ради, яку очікують упродовж лютого.

Також повідомлялося, що кількість чиновників планують скоротити на 64 особи, також змінять функції деяких департаментів. Зокрема, на нараді 31 січня розпалилась гаряча дискусія щодо департаменту Миколаївського міського голови.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram