В Миколаєві продовжуються наради щодо оптимізації структури міськради

В Миколаєві продовжуються наради щодо оптимізації структури міськради. Кількість чиновників скоротять на 64 особи, також змінять функції деяких департаментів. На черговій нараді розпалилась гаряча дискусія щодо департаменту Миколаївського міського голови. Його перейменують. 

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

На черговому засіданні дискусії розпалались щодо структури Департаменту Миколаївського міського голови і інформаційного забезпечення міськради. Депутат Максим Невінчаний запропонував змінити функціонал та структуру відділу інформаційного забезпечення.

Зрештою виникли пропозиції щоби перейменувати Департамент міського голови і виключити з його підпорядкування низку відділів.

Свої зміни до  структури і функціонування відділу інформаційного забезпечення міськради вніс і міський голова. Він називатиметься Департаментом внутрішньої політики.

Наради з оптимізації структури міськради в стінах мерії триватимуть далі. Депутати можуть пропонувати свої зміни. Але вже у лютому міський голова пропонує винести нову структуру міської ради на голосування до сесійної зали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram