ФОТО: Ника-Тера

В районі пляжу «Чайка» виявили у воді перевищення норми кишкових паличок майже в 50 разiв

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавчої влади, щодо перевищення норми кишкових паличок майже в 50 разiв у воді біля пляжу «Чайка».

Про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка» за період з 9 по 12 червня, йдеться у повідомленні на сайті адміністрації Корабельного району.

Читайте також: У Корабельному районі Миколаєва вода в річці біля пляжу «Чайка» перетворилась у зелене болото

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» — 240 000. Патогенні мікроорганізми не виявлені», — йдеться у повідомленні

Мешканцям міста рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

Нагадаємо, у Миколаєві цього літа офіційно працюватимуть чотири пляжі. Відповідне рішення затвердив виконком міської ради на засіданні у середу 27 травня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram