На яких пляжах миколаївці зможуть відпочити цього літа?

У Миколаєві цього літа офіційно працюватимуть чотири пляжі. Відповідне рішення затвердив виконком міської ради на засіданні у середу 27 травня. Ідеться про пляжі «Стрілка» і «Прибій», розташовані в Центральному районі, пляж «Чайка» в Корабельному районі та берегова зона на Намиві в районі вулиці Лазурної.

Для очистки дна місць визначених для відпочинку на цьому тижні буде завершено «Прибій» та «Стрілка». Водолази провели водолазне обстеження з очисткою дна. З першого числа будуть проведені такі заходи на пляжі «Чайка» в Корабельному районі і також з першого числа планується із залученням водолазів аварійно-рятувальних загонів провести ці заходи в зоні відпочинку Намив, – повідомив начальник управління з питань НС та ЦЗ населення міської ради Олександр Герасіменя.

Дивіться також: «Кубок Кредо-2020» відбувся незважаючи ні на що!

Щодо якості річкової води, за словами Олександра Герасімені лабораторний центр щотижня відбирає проби. В даний час вони відповідають визначеним нормам.

В разі перевищення гранично допустимих показників ми будемо змушені закривати пляжі в тих місцях, де буде перевищення. По тому року в нас було перевищення на «Стрілці», «Чайці» та «Прибої». В зоні відпочинку на Намиві вода більш-менш відповідала показникам, – каже чиновник.

Дивіться також: Пляжний сезон цього року відкриють

Начальник управління з питань НС та ЦЗ населення повідомив, що в районі берегової лінії Намиву планують встановити кілька рятувальних постів. Також Олександр Герасіменя нагадав, що окремо до переліку місць включені 7 об’єктів для занять водними видами спорту.

Купальний сезон в Миколаєві офіційно стартує з 1-го червня. Цього ж дня має розпочатись третій етап послаблення каратинних обмежень. На початку літа запрацюють басейни та спортивні зали, а також відновиться залізничне і автомобільне міжобласне сполучення.

Нагадаємо, в Україні з 22 травня запроваджений адаптивний карантин, який регламентує планомірне зняття обмежень. 

Раніше повідомлялось, пасажирські перевезення річковим транспортом на лінії «Каботажний Мол – Мала Корениха» розпочнуться в червні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram