У прокуратурі спростували інформацію щодо виправдання компанії-фігуранта «маргаринового скандалу»

У прокуратурі Миколаївської області повідомили, що інформація про те, що підприємство-фігурант у «маргариновому скандалі» було виправдано, є недостовірною.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням посадових осіб компаній «Сонед», «Прод-Юг» та «Айскомпані»  за фактом постачання у навчальні та дошкільні заклади міста Миколаєва у період 2018-2019 років неякісної та небезпечної молочної продукції завершено та 27 березня 2020 року обласною прокуратурою скеровано до Заводського районного суду м. Миколаєва для розгляду по суті, — йдеться у повідомленні.

Також у прокаратурі додають, що нині судовий розгляд триває, здійснюється дослідження письмових доказів.

Як відомо, з травня 2018 року діями злочинного угруповання, котре створив та очолив житель Одеса. До злочинної діяльності він залучив свою дружину та знайомих.

Вказані особи шляхом складання та видачі офіційних документів від імені товариств «Айскомпані», «Прод-Юг» та «Сонед» умисно ввели в обіг небезпечну та неякісну молочну продукцію на суму майже три мільйони гривень, забезпечили її безперешкодне постачання до 120 навчальних закладів міста. 

За вісім місяців їх злочинної діяльності понад 400 тис дітей харчувалося неякісною продукцією. При цьому члени ОЗГ (прим.ред. — організованої злочинної групи) заволоділи грошовими коштами комунального виробничого підприємства на загальну суму понад 2,5 млн. та вчинили замах на заволодіння коштів на суму 400 тис. грн., — відзначають у прокуратурі.

Крім того, встановлено, що екс-керівник Комунального виробничого підприємства по організації харчування в навчальних закладах (в народі — КОП), неналежним чином виконуючи свої службові обов’язки внаслідок несумлінного ставлення до них, не здійснив контроль та не вжив заходів щодо проведення належного приймання продуктів харчування від постачальників, внаслідок чого більше 15 тон небезпечної та неякісної молочної продукції було поставлено до мережі навчальних закладів міста Миколаєва та використовувалась для харчування дітей.

Внаслідок чого, місцевому бюджету завдано збитків на суму більше 2,2 мільйони гривень.

Нагадаємо, виконавча служба стягнула з Миколаївського комунального підприємства по організації харчування в навчальних закладах на користь ряду компаній вартість поставленої продукції, а саме масла сумнівної якості.

Як відомо, КОП ініціює додаткову перевірку сиру. Це пов’язано з тим, що підприємство отримало різні результати аналізу одного і того ж продукту, а саме твердого сиру виробника ТОВ «Хмельницький завод сухого знежиреного молока «Молочний Візит».

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930