Фото: Мінтранс

У потягах “Інтерсіті” можна буде дивитись ліцензійні фільми

Укрзалізниця анонсувала відкриття доступу до перегляду майже 300 ліцензійних фільмів і мультфільмів у поїздах “Інтерсіті” та “Інтерсіті+”.

Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці, пише Діло. Тестування сервісу “кінотеатру в дорозі” розпочалося 15 грудня в “Лижному експресі” Київ – Славське, а вже з цього тижня сервіс стане доступним і на інших маршрутах Інтерсіті+ у тестовому режимі. До кінця року послуга є безкоштовною.

Читайте також: Укрзалізниця врахує побажання пасажирів при замовленні нових вагонів

“Доступ до мультимедійного контенту – це саме те, чого дійсно довго чекали наші пасажири. Для нас таке партнерство – можливість розширити перелік бортових сервісів, щоб зробити кожну подорож Укрзалізницею ще комфортнішою”, – зазначив директор філії “Українська залізнична швидкісна компанія” АТ Укрзалізниця Андрій Уманець.

Пасажир поїзда може придбати у WOG-cafe спеціальний код, що дає змогу підключитися до мережі партнера з фільмотекою близько 280 ліцензійних фільмів українською мовою. Дивитися можна безпосередньо з власного гаджета, під’єднання до мобільного інтернету для цього не потрібне.

“Фільми та мультфільми, розміщені на платформі нашого сервісу, відтепер будуть доступні у потягах Інтерсіті та Інтерсіті+. Контент можна переглядати впродовж усього маршруту. Для цього SWEET.TV встановлює власне обладнання в потягах, і це надає можливість через інтернет отримати доступ до контенту на платформі сервісу”, – розповів директор національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV Олександр Резунов.

Читайте також: Укрзалізниця обслуговуватиме групові пасажирські перевезення

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця» призначила три додаткові поїзди на зимові свята за напрямками з Києва до Івано-Франківська та Ворохти, з Полтави до Ворохти та Кременчук — Івано-Франківськ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram