У Польщі рятувальники приїхали допомогти тварині, яка виявилася круасаном

У місті Краків (Польща) люди викликали службу добробуту тварин, щоб допомогти “невідомому звіру” спуститися з дерева. Однак тварина виявилася круасаном.

Про це повідомляє Краківська служби добробуту тварин у Facebook, пише видання “Букви”.

Відомо, що до рятувальників звернулася жінка. Вона повідомила, що на дереві поруч з її будинком вже два-три дні сидить невідома тварина. Мешканці побоюються відкривати вікна, адже звір може пробратися у їхні помешкання.

Жінка не змогла чітко описати тварину. Спочатку вона назвала її “лагуною”, а потім “ігуаною”. Однак рятувальники сумнівалися, що це саме ця рептилія, адже вона б не вижила за такої температури повітря.

На місце події відправилася група рятувальників. Яким же було їхнє здивування, коли на дереві замість тварини вони побачили засохлий круасан. Очевидно, його викинув хтось із місцевих жителів з вікна своєї квартири. Однак круасан застряг між гілками бузкового куща.

Врахуйте, завжди краще повідомити, якщо вас щось турбує. Краще перевірити й приємно розчаруватися, зрідка посміятися, ніж не реагувати та довести до трагедії”, – додали рятувальники.

Тим часом історія надихнула одного із користувачів створити кумедну картинку із самотнім круасаном на дереві.

Нагадаємо, що Польща ввела обов’язковий карантин для приїжджих українців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram