Фото: Миколаївська ОДА

У Первомайську відкрили відділення нефрології та гемодіалізу

У понеділок, 5 січня, на базі КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради відкрили новостворене відділення нефрології та гемодіалізу. Його потужність розрахована на 9 ліжок.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

Під час урочистого відкриття відділення заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін зазначив, відділення обслуговуватимуть практично всю північ Миколаївщини.

Сюди ж приїжджатимуть мешканці Голованівського та Вільшанського районів Кіровоградщини. За попередніми підрахунками по допомогу звертатимуться жителі населених пунктів, розташованих у радіусі 70 км,- акцентував Ігор Кузьмін.

Фото: Миколаївська ОДА
Фото: Миколаївська ОДА

Інвестиційний проєкт реалізований за участі компанії «Лізоформ Медікал» в рамках державної програми медичних гарантій за пакетом «Лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах».

Загалом інвестор передав лікарні обладнання на суму 5 521 326 грн, здійснив ремонт приміщень відділення нефрології та гемодіалізу на 700 тис. грн.

Фото: Миколаївська ОДА

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва звільнили медсестру і санітарку реанімаційного відділення міської лікарні №5 за перебування на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram