Учора, 25 серпня, близько 22:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що у Первомайську в 51-однорічного таксиста стріляли пасажири.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.
Під час першочергових слідчих дій поліцейські встановили, що між таксистом та 15-річними місцевими мешканцями виник конфлікт. Один із підлітків вистрілив у водія із пневматичної зброї.
За попередньою інформацією, неповнолітні пасажири викликали таксі, а після прибуття на місце відмовилися платити за проїзд і почали стріляти.
Постраждалого оперативно доставили у лікарню та надали невідкладну допомогу. Наразі життю чоловіка нічого не загрожує. Згідно з висновком експерта ступінь отриманих тілесних ушкоджень належить до категорії легких.
За вказаним фактом правоохоронці проводять розслідування та з’ясовують усі обставини події.
Нагадаємо, сьогодні у центрі Миколаєва пройшли масштабні навчання поліції.
Раніше повідомлялося, у Миколаївській області зловмисник вдарив 19-річного юнака ножем у шию.




