Фото: Артем Ільюк / Facebook

У партії “Миколаївці” вважають, що Артем Ільюк перешкоджає у реєстрації кандидатів на вибори

Громадська організація «Всеукраїнська правозахисна група «Верховенство права» оскаржує в суді постанову Миколаївського міської виборчої комісії про реєстрацію виборчого списку партії «Миколаївці» на виборах до Миколаївської міської ради.

Про це повідомили у прес-службі політичної сили «Миколаївці», надавши відповідну постанову Миколаївського окружного адміністративного суду про відкриття провадження у справі.

Фото: Прес-служба політичної партії “Миколаївці”
Фото: Прес-служба політичної партії “Миколаївці”

При цьому, в повідомленні наголошується, що до цього причетний екс-нардеп Артем Іллюк.

Позивач, який вимагає скасувати постанову про реєстрацію списку політичної партії «Миколаївці» – Віталій Гунько, який був помічником у народного депутата України VIII скликання Артема Ільюка. У позові зазначено, що на сьогоднішній день він є спостерігачем від ГО “Всеукраїнська правозахисна група “Верховенство права”, – повідомляють у прес-службі політичної партії.

Слід зазначити, самого тексту самого позовної заяви, в якому повинні бути викладені підстави, що дали привід вимагати через суд у Миколаївській міській виборчій комісії скасувати реєстрацію списку політичної партії «Миколаївці», на даний момент немає.

Нагадаємо, керівник Миколаївської обласної партійної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя», народний депутат України Юрій Загородній заявив, що він та організація не збираються підтримувати кандидатуру Артема Ільюка на пост Миколаївського міського голови.

Невдовзі стало відомо, що політична партія «Опозиційна платформа – За Життя» висунула Владислава Чайку в кандидати на вибори мера Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram